Dzieci odwiedziły mogileńskich policjantów
Dzieci z Przedszkola nr 5 w Mogilnie zawitały w siedzibie policjantów z Mogilnie. Podczas wizyty przedszkolaki miały okazję porozmawiać z funkcjonariuszami oraz zobaczyć, jak wygląda ich miejsce pracy.
Dzieci z Przedszkola nr 5 w Mogilnie odwiedziły policjantów z komendy w Mogilnie. Mali goście mieli okazję porozmawiać z niektórymi funkcjonariuszami oraz zobaczyć, jak wygląda ich miejsce pracy. Zwiedzający zobaczyli wyposażenie służbowe oraz radiowozy i motocykle jakimi dysponuje policja. Przy okazji uczniowie dowiedzieli się jak postępować, gdy zostaną zaatakowani przez zwierzę lub zaczepieni przez nieznajomą osobę. Policjanci przypomnieli jak powinna wyglądać bezpieczna zabawa w domu i na podwórku. Przebiegające w miłej atmosferze spotkanie zostało uwieńczone mnóstwem ciekawych pytań.