Wiadomości

„Drzwi otwarte” w Mogilnie i Strzelnie

Data publikacji 18.09.2023

Policjanci z Mogilna i Strzelna zapraszają osoby zainteresowane wstąpieniem do służby na „drzwi otwarte”, podczas których uzyskać będzie można szczegółowe informacje w sprawie pracy w Policji.

Zachęcamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat służby w Policji oraz co należy zrobić, żeby zostać policjantem, do wzięcia udziału w „drzwiach otwartych”, które odbędą się w sobotę 23 września 2023 roku w godzinach:

● 9:30 – Komenda Powiatowa Policji w Mogilnie

● 11:30 – Komisariat Policji w Strzelnie

Tego dnia osoby, które chciałyby związać swoje zawodowe życie z policyjnym mundurem, będą mogły uzyskać informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej do służby, pobrać kwestionariusz osobowy, a także złożyć dokumenty. Będzie również okazja do rozmów z policjantami, którzy wykonują zadania w pionie kryminalnym i prewencji.

Przypominamy także, że osoby zainteresowane służbą w Komendzie Powiatowej Policji w Mogilnie mogą osobiście złożyć wymagane dokumenty w Zespole Kadr i Szkolenia KPP w Mogilnie (ul. Rynek 6) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00, tel. 47 75 272 04. 

 

Powrót na górę strony